Strojové vyšívanie

Technológia vyšívania

Strojové vyšívanie je jedna z najprestížnejších techník signmakingu. Vzniká stehovaním na programovateľných vyšívacích strojoch. 
Kvalita  výslednej výšivky záleží od použitého softwéru, od použitého stroja, nite, podkladových materiálov, ale hlavne podľa toho, ako precízne si dá záležať samotný designér výšivky.
U nás ponúkame vždy najvyššiu kvalitu bez kompromisov.
Hustota našich výšiviek je 0.30 - 0.35pt, veľmi dôležitý parameter pri cenových ponukách. Vyšívať možno na vačšinu textilných výrobkov v hotovom alebo rozrobenom stave.
Máme upínacie rámy takmer na čokoľvek.
Ideálne použitie:
športové kluby, združenia, oddiely, pracovné oblečenie, hotely, lekári, fan kluby, reštaurácie, kaviarne, rôzne podujatia, firemné oblečenie...
Grafika pre vyšívanie
Platí, že kvalitný vstup znamená kvalitný výstup. Svoje podklady pripravte najlepšie v elektronickej forme, v krivkových súboroch. Formáty súborov CDR, CMX, AI, EPS, PDF.
Ak je v súbore písmo, dbajte aby fonty boli prevedené do kriviek. Ak súbor alebo logo nemáte, radi Vám grafiku vyhotovíme. Ďaľej špecifikujte na aký výrobok výšivka pôjde, akú bude mať šírku ( výška vyjde proporčne), kam presne sa umiestni, akú farebnosť použiť. Vyvarujte sa 3d grafike a gradientom, logám z webstránok (napr. 20x50px, 72 dpi), súborom ako DOC alebo DOCX.
Viac info nájdete tu nižšie pod galériou fotiek v popise.
Výrobky
Vyšívame na tričká, mikiny, šiltovky, krstné košielky, tašky, uteráky. na rozošité výrobky, 
vyšívame monogramy, vyrábame vyšívané kľúčenky, nášivky, menovky
Katalógy textilu
Široký sortiment textilu nájdete v týchto katalógoch
Prejsť na katalógy
Dodacie termíny vyšívania
Hotové výrobky dodávame od 2 dní do 10 dní.
Na veľké objemy máme priebežné termíny.
Všetky Vaše predstavy o výrobku možete konzultovať telefonicky alebo emailom, snažíme sa odpovedať obratom.

PODPORA

Dodávanie grafiky pre výšivku

Pri tvorbe vašej grafiky využite služieb skúseného grafika. Súbory zo sady OFFICE neakceptujeme.
preferujeme grafické plne krivkové súbory typu CDR (max v.19), CMX (max v.19), AI (max v.22), EPS, ideálne bude aj PDF.  Pokiaľ Vaše dielo kompletne prevediete do kriviek a vyexportujete do PDF, zabezpečí to dostatočnú flexibilitu a vysokú kvalitu. Bitmapa schovaná do PDF nie je krivkový súbor. Treba si uvedomiť, že výšivka je zložená z jednotlivých stehov a príliš jemné detaily grafiky môžu byť výsledne nečitateľné alebo môžu pôsobiť úplne inak, než boli zamýšľané. Je vhodné použiť radšej jednoduchšiu grafiku a vyhýbať sa príliš tenkým čiaram a malému písmu. Výsledný vzhľad výšivky je ovplyvnený aj materiálom na ktorý sa vyšíva. Inak to vyzerá na froté uteráku a inak na tenkej košeli. Na každý materiál totiž použijeme iné stehovanie. Tiež sa dajú použiť bitmapy, avšak požadujeme vysoké rozlíšenie súboru (300dpi) a veľký rozmer (aspoň 1200x1200px a viac). Typy bitmáp JPG, BMP, PNG, PSD, TIFF. Tieto súbory musíme previesť na krivky a následne upraviť (za poplatok). Vždy platí, že zlý vstup=zlý výstup. Logá z webu (png, jpg) sú nepoužiteľné, sú malé, majú nízke DPI. Nesnažte sa zväčšovať malý obrázok na veľký, u bitmáp je výsledok mizerný. Logá s 3D grafikou a gradientami nie sú na vyšívanie vhodné.
Vašu grafiku môžete zaslať cez  KONTAKT
Vyhledávání