...iný pohľad na vec

limitom je len fantázia

Filmovanie a fotenie dronom

Dobrý deň, rád by som Vám predstavil našu spoločnosť, ktorá ponúka filmovanie dronom. Naša spoločnosť je zameraná na poskytovanie kvalitných a profesionálnych služieb filmovania dronom pre rôzne účely. Ako spoločnosť sme vybavení najmodernejšou technológiou a používame najnovšie drony na trhu, aby sme zabezpečili najvyššiu kvalitu a spokojnosť našich klientov. Naše služby filmovania dronom sú vhodné pre rôzne účely, vrátane reklamných kampaní, filmovania pre televízne a filmové produkcie, prehliadky nehnuteľností, monitorovanie stavieb a mnoho ďalších. Naši profesionálni piloti dronov majú skúsenosti a sú plne certifikovaní, aby mohli bezpečne a efektívne filmovať z rôznych uhlov a výšok. Taktiež sa prispôsobujeme potrebám a požiadavkám našich klientov, aby sme im poskytli presne to, čo hľadajú. Ak hľadáte spoľahlivú a profesionálnu spoločnosť pre filmovanie dronom, kontaktujte nás a radi Vám pomôžeme s plánovaním a realizáciou Vašich projektov. Ďakujeme za záujem o naše služby a tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Certifikovaný pilot

Vlastním všetky povolenia, registrácie a absolvoval som úspešne všetky skúšky na Dopravnom úrade. Vlastním povolenie na letecké práce, operátor aj lietadlá sú riadne registrované.
Vlastním aj EU licenciu A1/A3.  Bezpečnosť na prvom mieste.
Oprávnenia na výkon leteckých prác

Povolenia na výkon leteckých prác ma oprávňujú na práce v kategórii prevádzky A aj B podľa Rozhodnutia DÚ č. 2/2019 zo 14.11. 2019.
Komerčnú činnosť nesmie vykonávať/poskytovať hobby pilot.Kvalita spracovania

Kvalita je základom úspechu pre obe zúčastnené strany.
Vlastníme všetky potrebné prostriedky na dosiahnutie tohto cieľa, aby odovzdané dielo bolo čo najlepšie spracované.
Samotná prevádzka lietadla je relatívne tichá a ekologická, nevyžaduje zvláštne podmienky k vzletu.
+421 905 711299
Bratislavská 61
91105 Trenčín
Slovensko
Vyhledávání